İnsanları Kurtar

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İnsanları Kurtar Oyunu Oyna

İnsanları Kurtar ; İtfaiye aracınız ile insanların yardımına koşmalı ve onları kurtarmalısınız. Hızlı olun ve arabanızın hasar görmemesine dikkat edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

İnsanları Kurtar Oyunu 981 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Araba Oyunları

İnsanları Kurtar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Rehin Kızı Kurtar Rehin Kızı Kurtar Kötü adamlar kızı rehin aldılar ve onu kurtarmamız gerekiyor. Küçük çocuğu yönlendirerek kıza ulaşmalıyız. Dikkatli olmanız gerekiyor heryer engellerle ve düşmanlarla doludur. Yolun sonuna geldiğinizde kıza bulacaksınız. Kızı alın ve turboya basarak kaçın. Mouse, yön tuşları ve x, z tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kitli Adamı Kurtar Kitli Adamı Kurtar Küpün içinde mahsur kalan adamı kurtarmaya ne dersiniz ? Gerekli ipuçlarını bulun ve adamın kurtulmasına yardım edin. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kasabayı Kurtar Kasabayı Kurtar Pis saldırganlar kasabaya girdi ve alt üst ediyorlar. Bu çılgınların önüne geçmeniz gerekiyor. Yoksa sizide yok edebilirler. Hızlı olup bütün görevlerinizi halledin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kahramanı Kurtar Kahramanı Kurtar Gökyüzünden düşen taşlardan kahramanımızı korumanız gerekiyor. Çok hızlı olup sağa ve sola kaçmalıdırsınız. Sakın yanlış hareket yapıpta kahramanımızı öldürmeyin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Türkiyenin Meb Oyunları sitesi sizlere yeni ve güzel meb oyunu , meb oyun ekliyor.

İnsanları Kurtar İnsanları Kurtar İtfaiye aracınız ile insanların yardımına koşmalı ve onları kurtarmalısınız. Hızlı olun ve arabanızın hasar görmemesine dikkat edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

İnekleri Kurtar İnekleri Kurtar Uzaylıyı kontrol ederek uzayda zor durumda bulunan inekleri kurtarmanız gerekmektedir. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Güneş Topunu Kurtar Güneş Topunu Kurtar Güneş topunu çıkış kapısına götürmelisiniz. Yoldaki engelleri aşın ve kalpleri toplayın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Gemiyi Kurtar Gemiyi Kurtar Gemiyi batırmaya çalışan topları patlatmanız gerekiyor. Hızlı olun ve gemiyi batırmayın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Buzları Kır Penguenleri Kurtar Buzları Kır Penguenleri Kurtar Penguenlerin içinde bulunduğu buz kütlelerini kırın ve penguenleri kurtarın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Böceği Kurtar Böceği Kurtar Böceği karşı dala geçirmeniz gerekiyor. Verilen bilmecelere doğru cevaplar vererek böceği kurtarın ve karşı dala geçirin. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.