Dora Çevre Temizliği

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Dora Çevre Temizliği Oyunu Oyna

Dora Çevre Temizliği ; Dora' nın plajdaki ve denizdeki kötü tatilcilerin attıkları çöpleri toplayın. PLAY ile oyuna başlayn daha sonra ister tanıtımı izletin ister SKİP tuşuna basın. MOUSE ile çöpleri toplayabilirsiniz.

Dora Çevre Temizliği Oyunu 4504 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 30 Dora Oyunları

Dora Çevre Temizliği Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şöför Dora Şöför Dora Kargo arabası kullanan Dora sizden yardım bekliyor. Ona araba sürmesi için yardım edin. Arabayı devirmeyin. En kısa sürede kargo arabasını gösterilen yere götürerek teslim etmeniz gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Polly Pocket Doğa Temizliği Polly Pocket Doğa Temizliği Polly Pocket kafasını dinlemek için bir şelale kenarına gitti ve su sesiyle ruhunu dinlendirmek istiyor. Ama etraftan gelen kötü çöp kokuları onu rahatsız ediyor. Çöpleri toplaması için ona yardım edin ve doğayı temizleyin. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Dora Şehir Gezintisi Dora Şehir Gezintisi Dora ile anne ördekler ile yavru ördekleri eşleştirin. İkinci aşamada ise üzerinde sayı bulunan kasaları uygun sayıda balon ile eşleştirin. En son aşamada ise köprüdeki renklere göre lastikleri bulun. EASY yada HARD seçeneklerden birine tıklayıp oyuna başlayın.

Dora Doğa Parkı Dora Doğa Parkı Dora ve babası ormanda hayvan resimlerini çekiyorlar. MOUSE ile hayvanların resimlerini çekin.

Dora Çiçek Yetiştir Dora Çiçek Yetiştir Dora ile ektiğiniz çiçeklere bakım yapın, su verin, güneşe çıkartın. Çiçekleri büyütün. PLAY ile oyuna başlayın daha sonra SKİP yazısını tıklayın.

Dora Çevre Temizliği Dora Çevre Temizliği Dora' nın plajdaki ve denizdeki kötü tatilcilerin attıkları çöpleri toplayın. PLAY ile oyuna başlayn daha sonra ister tanıtımı izletin ister SKİP tuşuna basın. MOUSE ile çöpleri toplayabilirsiniz.

Aşçı Dora Aşçı Dora Güzel kız Dora ile birlikte yemek yapacağınız. Mutfağa girin ve gerekli malzemeleri kategorilerden alın. Kullanacağınız malzemeleri gösterilen sıra ile karıştırın ve yemeğinizi hazırlayın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.