Futbol Oyunları

0/0

Futbol Oyunları

Serbest Vuruş Düellosu Serbest Vuruş Düellosu Serbest vuruş yapacak olan futbolcular ile düello yapın ve en isabetli atışları yapın.

Kaleden Kaleye Gol Kaleden Kaleye Gol Kafa ile kaleden kaleye gol atmanız gerekiyor. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kafa Topu Kafa Topu Kalelerin arasının yakın olduğu bu oyunda kafayla kaleden kaleye gol atın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Gol At Gol At Arkadaşınızın size açtığı ortaya zamanında vurarak gol atmalısınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zorlu Maç Zorlu Maç Oyuna başlarken takımınızı hazırlayın. Çok dikkatli olun ve sağlam bir kadro yapın. Rakibinize yenilmemelisiniz. Çift kale oynuyacaksınız hızlı ve seri olun. Güzel paslar yaparak en fazla golü atın. Mouse, yön tuşları ve space tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Futbol Şampiyonası Futbol Şampiyonası Çok iyi penaltılar atarak takımınızın kazanmasını sağlamalsınız. Hakkınızı boşa kullanmayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

0/0