Çılgın Parti

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Parti Oyunu Oyna

Çılgın Parti ; Yılın son partisinde çoşacaksınız. Ev sizin olduğu için gelen misafirlerin isteklerinide yapmanız gerekiyor. İstedikleri içecek ve yiyecekleri mutfaktan getirmelisiniz. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Parti Oyunu 1142 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Kız Oyunları

Çılgın Parti Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Parti Evi Tasarla Parti Evi Tasarla Akşam gençlerin gelip eğleneceği bu evi baştan aşağıya dekore edin. Dekore işleminde çok dikkatli olun ve herşeyi kendi zevkinize göre seçin. Mouse ile oynanır. Türkiyenin Meb Oyunları sitesi sizlere yeni ve güzel meb oyunu , meb oyun ekliyor.

Mezuniyet Partisi Mezuniyet Partisi Mezuniyet partisi için hazırlanan kızın saçını, makyajını ve kıyafetini ayarlayın.

Kızların Partisi Kızların Partisi Akşam partisine katılacak olan kızı giydirmeniz gerekiyor. Kategorilerden seçimler yaparak hoşunuza giden kıyafetleri giydirmelisiniz. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Holly Hobbie Parti Holly Hobbie Parti Holly Hobbie arkadaşların sürpriz bir parti hazırlıyor. Holly Hobbie' ye parti için yardım edin.

Çılgın Zombiler Çılgın Zombiler Zombiler çıldırdı ve sizide yok etmek istiyorlar. Hayatta kalmak istiyorsanız zombileri öldürün ve hayatta kalın. Mouse, yön tuşları ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Yumurta Çılgın Yumurta Çılgın yumurta ile düşmanlarının kaçırdığı yumurtaları toplamanız gerekiyor. Yoldaki bonuslarıda toplayın ve engellere dikkat edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Tuning Yarışları Çılgın Tuning Yarışları Oyuna başladığınızda arabanızı seçin ve rakiplerinizi geçin paraları kazanın. Kazandığınız paralar ile yeni modifiyeli araba alabilirsiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Tünel Yarışı Çılgın Tünel Yarışı Çılgınca yarışacağınız bu oyunda tüneli başarıyla geçmelisiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Sonic Çılgın Sonic Düşmanlarının karşısına savaş füzesiyle çıkan çılgın Sonic'e yardım edin kurtulmasını sağlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Sokak Dövüşçüleri Çılgın Sokak Dövüşçüleri Rakibiniz çok güçlü ve onunla dövüşmeniz gerekiyor. Dikkatli olun ve yenilmemeye dikkat edin. Mouse, w, a, s, d, j, k, l tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.