Yasak Yer

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yasak Yer Oyunu Oyna

Yasak Yer ; Maceracı kahraman Jonny'i bilmediği bir mağaraya giriyor. Mağaranın çıkışını bulması için onu bulmalı ve gerekirse havaya fırlatarak çıkmalısınız. Mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yasak Yer Oyunu 3296 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 11 Macera Oyunları

Yasak Yer Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zeka Topları Yerleştir Zeka Topları Yerleştir Bilardo benzeri topu deliğe yerleştirin.

Yer Çekimi Yer Çekimi Becerikli araştırmacı yer çekiminin yönlerini değiştirerek araştırmasına devam ediyor. Fakat araştırma yapacağı alanlarda birçok tuzak ve düşmanı var. Onu bu tuzaklardan ve düşmanlardan koruyarak bütün gerekli nesneleri toplamasına ve sonra da çıkış kapısına ulaşmasına yardım edin. Yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin Meb Oyunları sitesi sizlere yeni ve güzel meb oyunu , meb oyun ekliyor.

Yer Altındaki Maden Ocağı Yer Altındaki Maden Ocağı Yer altındaki maden çalışan neşeli adama yardım ederek değerli madenleri toplamasını sağlayın. Ancak aynı tür değerli madenler bir araya getirilerek toplanır. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yasak Yer Yasak Yer Maceracı kahraman Jonny'i bilmediği bir mağaraya giriyor. Mağaranın çıkışını bulması için onu bulmalı ve gerekirse havaya fırlatarak çıkmalısınız. Mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Yasak Aşk Yasak Aşk Kimse onların birbirini sevmesini istemiyor. Onlar yinede sevdalarından vazgeçmiyorlar. Kimse görmeden onları öpüştürün ve mutlu olmalarını sağlayın. Mouse ile oynanır. Türkiyenin Meb Oyunları sitesi sizlere yeni ve güzel meb oyunu , meb oyun ekliyor.

Şekilleri Yerleştir Şekilleri Yerleştir Aynı renk olan şekilleri platforma yerleştirin ve dengeli olmasına dikkat edin. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

İş Yerindeki Kirpi İş Yerindeki Kirpi Çılgın kirpi iş yerinde en üst kata çıkmak istiyor. Ona yardım edin ve karşısına çıkan engelleri aşmasını sağlayın. Hızlı olmanız gerektiğini unutmayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.