Savaş Oyunları

0/1

Savaş Oyunları

Efsane Kahramanlar Efsane Kahramanlar Efsane kahramanlar ile karakter oluşturduktan sonra savaşacaksınız.

Rambo Macera Rambo Macera Rambo yeniden sahaya indi. Rambo ile savaşarak bütün düşmanlarını yok edin.

Savaşçı Savaşçı Kötü düşmanlar ile savaşan kahraman ile kötü düşmanlarınızı yok edin. W,a,s,d tuşları ile cesur direnişçiyi kontrol edebilir, mouse ile hedeflere nişan alıp ateş edebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz E tuşu ile parça tesirli bomba atabilirsiniz.

Rehine Operasyonu Rehine Operasyonu Şehirde rehin alınmış olan sivilleri operasyon yaparak kurtarın.

Uçak Savunma Uçak Savunma Uçağınıza saldırmaya çalışan korsan uzaylılar ile savaşın.

Banka Hırsızları Banka Hırsızları Soygun yaparak otoyola çıkmış soyguncu ile polislerle savaşın.

Süper Asker Süper Asker Süper askeri eğiterek düşmanları yok edin. Mouse ile ateş edin, Space tuşuna uzun basarak kilitli yerleri açın.

Eski Çağ Savaşı Eski Çağ Savaşı Yarışacağınız adamı seçin, fırlatma gücü ile zirveye çıkarak silahınız ile düşmanları yok edin.

Noel Defans Noel Defans Noel canavarlarından stratejik yerlere asker yetiştirerek korunun.

Eski Çağda Savaş Eski Çağda Savaş Düşmanlarınızı kendi bölgenize sokmamanız gerekmektedir. Askerlerini iyi kullanın ve zamanında düşmanların bölgesine gönderip onları etkisiz hale getirin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kare Mantarlar Kare Mantarlar Kırmızı kaleyi yönettiğiniz bu oyunda düşmanlarınızdan korunun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Düşmanları Vur Düşmanları Vur Tankla düşmanlara saldırın ve onları yok edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Modern Savaş Modern Savaş Düşmanlarınızı bölgenize sokmayın ve onları öldürün. Her galip geldiğiniz savaştan para alacaksınız ve aldığınız paralar ile yeni silahlar alabilirsiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zorlu Savunma Savaşı Zorlu Savunma Savaşı Savunma silahları alarak düşmanlarınızdan korunun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Savaşçı Ninjalar Savaşçı Ninjalar Savaşçı ninjalar düşmanlarının peşine düşüyor ve onları öldürmek istiyor. Ninjaları yönlendirin ve düşmanlarıyla savaşın. Mouse ve s tuşu ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Savaşçı Robot Savaşçı Robot Düşmanlarınızın üzerinize gönderdiği robotları ateş ederek öldürün. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Ben 10 Yaratık Savaşı Ben 10 Yaratık Savaşı Ben 10 ile birlikte yaratıklar tepeye çıkmadan hepsini vurun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Ben 10 Ok Atışı Ben 10 Ok Atışı Ben 10 ile kuleden ok atışları yaparak düşmanlarını öldürmelisiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Uzay Canavarlarıyla Savaş Uzay Canavarlarıyla Savaş Ufo Jalio ile uzay canavarlarına karşı savaşmalı ve mavi kristalleri toplamalısınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Maceracı Simpson Maceracı Simpson Çılgın Simpson'un düşmanları ile savaşacaksınız. Düşmanlarınız sizi vurmadan önce siz davranın ve hepsini vurun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Sonic Çılgın Sonic Düşmanlarının karşısına savaş füzesiyle çıkan çılgın Sonic'e yardım edin kurtulmasını sağlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sonic Savaş Füzesi Sonic Savaş Füzesi Düşmanlarına karşı savaş füzesiyle atışlar yapan Sonic'e yardım edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Teröristlerle Savaş Teröristlerle Savaş Sizin bölgenizi yok etmek isteyen teröristleri biran önce yakalamalı ve bölgelerine saldırmalısınız. Dikkatli olun ve az zarar görmeye çalışın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sonic ve Mario Savaşıyor Sonic ve Mario Savaşıyor Zombilere karşı savaşan Mario ve Sonic'e yardım etmelisiniz. En az zararla oyunu tamamlamaları gerekiyor. Zombileri öldürün ve yolunuza devam edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombilerle Zorlu Savaş Zombilerle Zorlu Savaş Zombilerle zorlu savaş yapacağınız bu oyunda çok dikkatli olmalı ve hepsini yok etmelisiniz. Mouse ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Zombiler Çılgın Zombiler Zombiler çıldırdı ve sizide yok etmek istiyorlar. Hayatta kalmak istiyorsanız zombileri öldürün ve hayatta kalın. Mouse, yön tuşları ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zorlu Askerlik Zorlu Askerlik Askeri yönlendireceğiniz bu oyunda düşmanlarınızla çatışacaksınız. Dikkatli olun ve düşmanlarınıza yenik düşmeyin. Mouse, w, a, s, d ve space tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Düşman Tanklarıyla Savaş Düşman Tanklarıyla Savaş Düşman askerlerinin tanklarına karşı savaşmanız gerekiyor. Dikkatli olun ve hepsini yok edin. Mouse ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Şövalye Savaşları Şövalye Savaşları Şövalye savaşları adlı oyunumuz bir aksiyon, strateji oyunudur. Bu oyunumuzda şövalyeleri yöneterek bir galibiyet kazanmamız gerekiyor. Oyunu yön tuşları ve mouse ile oynayacaksınız. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Counter Strike 2012 Counter Strike 2012 Fabrikaya saldırıya gelenlere karşı savaşmalısınız. Dikkatli olun ve düşmanlarınızı geçirmeyin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

0/1