TU 46 Savaş Uçağı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

TU 46 Savaş Uçağı Oyunu Oyna

TU 46 Savaş Uçağı ; TU 46 Savaş Uçağı ile görevleri tamamlayın. I harfi ile motoru çalıştırıyoruz, Yön tuşları ile motor gücünü ayarladıktan sonra uçağı kaldırıyoruz. Oyun esnasında diğer kontrol tuşlarını görmek için P tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

TU 46 Savaş Uçağı Oyunu 2608 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 29 Uçak Oyunları

TU 46 Savaş Uçağı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Savunma Savaşı Zorlu Savunma Savaşı Savunma silahları alarak düşmanlarınızdan korunun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombilerle Zorlu Savaş Zombilerle Zorlu Savaş Zombilerle zorlu savaş yapacağınız bu oyunda çok dikkatli olmalı ve hepsini yok etmelisiniz. Mouse ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombileri Götür Zombileri Götür Zombileri büyük tırın arkasına düşmeyecekleri şekilde yerleştirin ve gösterilen yere götürüp teslim edin. Mouse, yön tuşları ve a, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Uzay Canavarlarıyla Savaş Uzay Canavarlarıyla Savaş Ufo Jalio ile uzay canavarlarına karşı savaşmalı ve mavi kristalleri toplamalısınız. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Uykucu Kutuyu Devir Uykucu Kutuyu Devir Uykuyu çok seven uykucu kutuyu devirmeniz gerekiyor. Çizgiler çizin ve ağırlığı ona vererek uykudayken düşürün. Çok hızlı olmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Uçağı Havaalanından Kaldır Uçağı Havaalanından Kaldır Uçağı pistten kaldırmak için engellere takışmadan puanları toplayıp uçağı sorunsuz göndermelisiniz.Uçağı kullanmak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.İyi oyunlar. Meb Oyunları sitesi sizlere yeni ve güzel meb oyunu , meb oyun ekliyor.

Turbo Yarış Turbo Yarış Çok hızlı ve zorlu bir yarışa hazırmısınız ? Eğer kendinizi hazır hissediyorsanız biran önce yarışmaya başlayın. Diğer yarışçılara ve kenarlara çarpmadan bitiş noktasına kadar gidin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Türkiyenin Meb Oyunları sitesi sizlere yeni ve güzel meb oyunu , meb oyun ekliyor.

Turbo Kayak Keyfi Turbo Kayak Keyfi Oyuna başladığınızda size belli bir miktar para verilecektir. Verilen para ile kıyafetler alın. Kayak yaparken düşmeyin ve güzel hareketler yaparak daha fazla para kazanıp güzel kıyafetler alın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

TU 46 Savaş Uçağı TU 46 Savaş Uçağı TU 46 Savaş Uçağı ile görevleri tamamlayın. I harfi ile motoru çalıştırıyoruz, Yön tuşları ile motor gücünü ayarladıktan sonra uçağı kaldırıyoruz. Oyun esnasında diğer kontrol tuşlarını görmek için P tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Teröristlerle Savaş Teröristlerle Savaş Sizin bölgenizi yok etmek isteyen teröristleri biran önce yakalamalı ve bölgelerine saldırmalısınız. Dikkatli olun ve az zarar görmeye çalışın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.