Zombi Savunma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zombi Savunma Oyunu Oyna

Zombi Savunma ; Zombiler üssünüze saldırı düzenleyerek sizleri yok etmek istiyor. Zombilere karşı savaşın.

Zombi Savunma Oyunu 1392 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Zombi Oyunları

Zombi Savunma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Savunma Savaşı Zorlu Savunma Savaşı Savunma silahları alarak düşmanlarınızdan korunun. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombilerle Zorlu Savaş Zombilerle Zorlu Savaş Zombilerle zorlu savaş yapacağınız bu oyunda çok dikkatli olmalı ve hepsini yok etmelisiniz. Mouse ve w, a, s, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombileri Yok Et Zombileri Yok Et Çöldeki kötü zombilerin yerlerini tespit ederek onları yok edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombileri Patlat Zombileri Patlat Zombilerin yanlarına dinamit yerleştirerek onları patlatın. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombileri Mezara Düşür Zombileri Mezara Düşür Çılgın zombileri tahtaları çekip mezarlara düşürmeniz gerekiyor. Mouse ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombileri Götür Zombileri Götür Zombileri büyük tırın arkasına düşmeyecekleri şekilde yerleştirin ve gösterilen yere götürüp teslim edin. Mouse, yön tuşları ve a, d tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombileri Avla Zombileri Avla Kötü zombileri avlamanız gerekiyor. Sınırlı merminiz ve ardı arkası kesilmeyen zombiler var. Kahramanınıza yardım ederek hepsini öldürmesini sağlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Zombi Savunma Zombi Savunma Zombiler üssünüze saldırı düzenleyerek sizleri yok etmek istiyor. Zombilere karşı savaşın.

Zombi İşgali Zombi İşgali Zombilerin işgali altındaki şehri zombilerden kurtarın.

Zombi Hedefleri Zombi Hedefleri Zombi hedefleri bazukanız ile yok etmelisiniz.